Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 24.09.2008, 03:35   #36
Dalibor-zg
Rolls Royce driver
 
Benutzerbild von Dalibor-zg
 
Registriert seit: 13.03.2008
Ort: Zagreb, Croatien
Fahrzeug: 5xE-32-750il(88,89,91),5xBMW 750IL E-38,L7,BMW 745 LI/2002,3x BMW 760 LI/2005, 2x BMW850i
Standard LPG in BMW L/ 12 cil. /Preis 3.000 euro/

Sory for the text in croatien language.....

In future my friend from Munchen translate this story on german ....

Nakon dobro poznate agonije ugradnje plina u RR od PCZ, odlucio sam se obratiti Auto-timu na ugradnju plina u BMW L7 (12cilindara)
Nakon ugradnje potrosnja plina u odnosu na benzin je po gradu do 15-20 % veca dok je na otvorenoj cesti oko 10 % vise tj 13-15l na 100km.
Auto ide savrseno,gotovo neprimjetna razlika u snazi,maksimalna brzina i ubrzanje skooro identicno- sve u svemu konacno se vozim nakon dugog vremena na plin (prosao sam oko 5.000 km na plin) bez poteskoca.
Posebno bih zelio istaknuti vrhunski posao ugradnje plina u Auto-timu kao i odnosa prema meni kao kupca (uredaja od vise od 20 000 kn.) te vrlo korektan odnos i nadasve profesionalni odnos prema meni.
Ugradnja je bila brza,kvalitetna i do sada mogu samo u superlativu govoriti o instalaciji plina u Auto-timu.
Nisam zelio prije pisati o svojim dojmovima o ugradnji plina u BMW-L7 dok nisam ucinio preko 5.000 km u svim uvjetima voznje.
Rezervar plina je smjesten umjesto rezervnog kotaca, tankiranje se vrsi pokraj mjesta gdje se toci benzin.
Potrosnja plina u gradu je oko 20l, na otvorenoj cesti ovisi o rezimu voznje ali nisam uspio potrositi vise od 20l vozeci gotovo konstantno 220-250km (prosjek po kompjuteru ZG-ZD 181km/h).
Normalnom voznjom po otvorenoj cesti prosjek oko 13l/100km.
Evo slika ugradnje, nadam se da cu i sljedeca vozila uskoro povjeriti na ugradnju plina u Auto-tem....


Odiseju oko PCZ i njihovog nekorektnog odnosa prema meni kao klijenta i slampavog pokusaja ugradnje plina i unistavanja Rolls Roysa nazalost ce izgleda dobiti epilog na sudu..... =(nakon sto sam im dao RR da ga "poprave" unistili su dio elektronike vadeci plin bez da su me konzultirali o njihovim ludorijama koje namjeravaju uciniti.....!!) Na zalost PCZ do danasnjeg dana ne zeli sanirati stetu,jer je po njihovom misljenju gotovo i nema..????


Slike ugradnje plina u BMW L7 -Auto-tim:
















[/
Dalibor-zg ist offline   Antwort Mit Zitat antworten